...
Виховний захід (10 клас) Культура поведінки закоханих» (гра - тренінг) PDF Печать E-mail

Виховний захід (10 клас) Культура поведінки закоханих» (гра - тренінг)

Мета. У вигляді гри « Кохання з першого погляду» показати культуру поведінки закоханих, прищеплювати толерантність.

Хід заняття.
Ведучий. Сьогодні ми проведемо гру « Кохання з першого погляду». Зараз зустрінуться три дівчини і три юнака. Звичайно, вони зустрінуться не вперше, тому що вони навчаються в нашому класі і знають одне одного певний період часу.
Ведуча. Але ми надіємось, що сьогоднішня гра у нас пройде цікаво. Ви своєю увагою допоможете нам і учасникам, яких зараз зустрінемо оплесками.
Ведучий. Наші учасниці – Альона завжди бажає бути гарною, найбільше бажання Валі – бути завжди коханою, Яна любить займатися спортом і створювати сучасні танці.
Ведуча. Учасниці представлені, що ж, моя черга познайомити вас з учасниками. Дмитро – любить займатися спортом, Діма – мріє про канікули в Криму, Андрій – захоплюється їздою на мотоциклі і красивими дівчатами.
Ведучий. Тож переходимо до першого конкурсу нашої гри. Зараз ми будемо пропонувати вам випадки з життя, на які будете підбирати відповідь, яка, на ваш погляд, буде найкращою. Відповідають спочатку учасниці, а потім учасники.

Завдання 1.Серед танцю вас залишив партнер.
А) вернетесь і підете на місце.
Б) запросите когось самі на танець.
В) свій варіант.

Завдання 2. Ви йдете дуже швидко шкільним коридором, майже біжите, і хтось вам ставить підніжку. Ви падаєте серед людного коридору.
А)просто встанете і підете.
Б)розберетесь з тим, хто це зробив.
В)свій варіант.

Завдання 3. Ви пообіцяли коханій людині прийти на побачення, але в силу певних обставин ви не можете здійснити своєї обіцянки.
А)вибачитесь і попередите про свою відсутність.
Б)промовчите або передасте вибачення знайомим.
В) свій варіант.

Якщо у когось виникли запитання до учасників ви можете їх задати, звернувшись по імені.

Ведуча. А зараз я вам хотіла б дати досить складний випадок. з якого ви всі маєте знайти вихід. Можливо, у когось в житті й були такі випадки, ви можете просто сказати, як би ви вчинили в такій ситуації.
Уявіть собі, що ви розмовляєте з близькою вам людиною і розумієте, що розмова з нею вас вже не цікавить, що всі ваші думки і ваше серце належать іншій людині.
Відповіді учасників.
Ведучий. Дякуємо за ваші відповіді та вашу відвертість. Наступним є конкурс «Запитання – відповідь».Учасники задаватимуть запитання, які їх цікавлять у наших учасниць, а потім самі також відповідатимуть на них. У кожного учасника є тільки 2 запитання.
Ведуча. Дякуємо. А зараз відпочинок – танцювальний конкурс. Учасникам потрібно запросити до танцю одну із учасниць за іменем у картці, яку ви самі ж і виберете.
Ведучий. Нарешті ми підійшли до останнього вирішального конкурсу. Всі учасники нашої гри за 5 хвилин повинні скласти і записати власні поради закоханим щодо їхньої культури поведінки. Всі присутні можуть додати свої поради.
Ведуча. Дякуємо всім, хто прийняв участь у цьому конкурсі та дякуємо за корисні і цікаві поради. І найвирішальніший етап нашої гри – дізнатись імена ідеальної пари. За вашим таємним голосуванням – ідеальною парою стали Альона та Андрій. Просимо переможців підійти за скромними призами. А тепер під ваші оплески решта учасників отримують також  символічні призи.
Ведучий. Дякуємо нашим учасникам за цікаву гру. Ваші всі поради ми обов’язково використаємо і виготовимо пам’ятку для закоханих. Усім бажаю вірного і чистого кохання, завжди відчувати себе коханим і дарувати у відповідь свої щирі почуття. До побачення.
 

Яндекс.Метрика >