...
Реферат на тему: Озброєння та екіпіровка солдата PDF Печать E-mail


Для успішного ведення бою солдат озброюється та екіпірується (мал. 135—138). Особистою зброєю солдата є: автомат (АКМ), ручний кулемет (РКК), ручний протитан¬ковий гранатомет (РПГ), снайперська гвинтівка (СГ). Крім

того, у солдата повинні бути необхідна кількість боєпри¬пасів, ручні осколкові гранати, а також можуть бути про¬титанкові гранати.
До носильного екіпірування входять: польове споряд¬ження, стальний шолом, протигаз, піхотна лопатка, фля¬га з водою, плащ-накидка, комплект польового обмундиру¬вання. Крім того, у солдата обов'язково має бути речовий мішок з такими речами: казанок, кухоль, ложка, сухий


пайок, індивідуальна аптечка, засоби знезараження води, предмети особистої гігієни. Усе це становить ту частину екіпіровки, яка перевозиться БМП, БТР або автомашиною і розміщується згідно з рекомендаціями (мал. 139). Сол¬дат зобов'язаний тримати особисту зброю та екіпіровку в справному стані, постійно стежити за витрачанням боє¬припасів, вчасно доповідати про те, що половину боєпри¬пасів витрачено.
Сучасний загальновійськовий бій докорінно відріз¬няється від боїв другої світової війни і від поглядів на нього у 70-х роках. Широке впровадження ядерної та високоточної, вдосконаленої звичайної зброї, викорис¬тання у військовій справі останніх досягнень науки і техніки змінили зміст бою. Це вже не тільки зіткнен¬ня мотострільців, танків та авіації, а й потужні вогневі удари по противнику, застосування найновіших засобів знищення, висока маневреність, просторовий розмах. Проте у сучасному загальновійськовому бою вирішаль¬на роль, як і раніше, належить воїнові, бо саме йому доводиться бути за пультом пускових установок, за ва¬желями бойових машин, десантуватися з неба і з моря, брати штурмом укріплення і зрештою здобувати пере¬могу в бою.


 

Яндекс.Метрика >