...
Основні галузі застосування ОТ PDF Печать E-mail


І. Основні галузі застосування ОТ.
- Для розв’язування задач, на підприємствах.
- Для ведення бухгалтерії.
- Для передачі інформації.
Як ви бачите, ні одна галузь не обходиться без ОТ.
Стрімкий розвиток комп'ютерної техніки і її різноманітного програмного забезпечення - це одна з характерних прикмет сучасного періоду розвитку суспільства. Технології, основними компонентами яких є комп'ютери, проникають практично в усі сфери людської діяльності. Те, що недавно вважалось фантастикою, тепер завдяки науково-технічному прогресу, особливо прогресу в області комп'ютерних технологій, стало реальністю.
Комп'ютерні технології застосовують у видавництвах, міністерствах, банках, на складах, системах зв’язку і системах управління транспортом, у податкових інспекціях і у сфері розваг тощо. Тепер практично неможливо уявити сучасний офіс без повсякденного і широкого застосування комп’ютерних технологій.
Комп’ютер став неодмінним атрибутом робочого місця працівників багатьох професій.
Таким чином, ми бачимо, що у світі немає ні однієї галузі науки і техніки, яка б розвивалась так швидко, як інформатика. Кожні два роки проходить зміна поколінь обчислювальної техніки. Фактично ми можемо говорити про те, що в останні роки на наших очах відбулась комп’ютерна революція, яка торкнулась до всіх сфер соціальної, культурної, наукової і виробничої діяльності людей. Прийом експлуатації комп'ютерів не змінюється роками, а кожен дволітній цикл поповнюється обчислювальною технікою супроводжується корінними змінами прийомів і методів роботи з нею.

 

Яндекс.Метрика >