...
РЕГУЛЯЦІЯ ТРИВАЛОСТІ СТАТЕВОГО АКТУ PDF Печать E-mail

РЕГУЛЯЦІЯ ТРИВАЛОСТІ СТАТЕВОГО АКТУ

Переважаючою серед науковців є думка про те, що чим більше чоловік втрачає сперми, тим швидше він старіє і вмирає. Разом з тим відомо що древні даоси, тривалість життя яких була досить значною, не обмежували себе в коханні і статевому житті. Більше того даосці вважають що без кохання і сексу неможливе повноцінне і тривале життя. З цього приводу Сунь Сю Мо (відомий лікар епохи Тан: 618-906 рр н.е.) писав: “Сперма чоловіка є однією з життєвих основ і не повина марнуватись не контрольованим способом. Якщо чоловік марнує свою сперму, він буде відчувати слабкість, а якщо безтурботно вичерпає свою сперму то вмре.” В залежності від віку, цей прибічник вчення “Дао кохання” вказав на таку оптимальну частоту еякуляцій: “чоловік 20 років може мати одне сім’явиверження кожні 4 дні; чоловік 30 років раз у 8 днів; чоловік 50 років – кожні 20 днів; чоловік 60 років не повинен пускати сім’я під час статевих актів взагалі; якщо ж він виключно здоровий і міцний, що може дозволити собі одну екуляцію в місяць. Мужчина проживе довге і здорове життя, якщо буде підтримувати оптимальну частоту еякуляцій, приділяючи в той же час увагу здоровій їжі і фізичним вправам.
Після еякуляції чоловік, як правило, відчуває втому, спрагу, в’ялість кінцівок, виникає потреба пасивного відпочинку, якщо ж чоловік регулює (зменшує) частоту своїх еякуляцій до абсолютного мінімуму, то тіло його зміцнюється, поліпшуються розумові здібності, оптимізуються функції аналізаторних систем тощо (В.Ч.Семакін, 1990). Ці та інші факти покладенні в основу вчення даосизму про необхідність регулювання частоти еякуляцій і про абсолютну шкідливість безконтрольного сім’явиверження під час кожного статевого акту.
Для контролю за еякуляцією і для подовшення статевого акту (до 1 години і більше) даосці пропонують ряд методик (способів).
Спосіб “гальмування Ву Синя”. Суть методу полягає у вийманні статевого члена з піхви жінки в момент коли виникає відчуття надмірного (близького до еякуляції) збудження. Через 10-30 с фрикції продовжують-ся. Тривалість опанування методом – близько 20 днів.
Спосіб “витискування” за Мастерсом і Джонсоном. Цей спосіб ефективний при позі “чоловік на спині, жінка зверху”. Чоловік говорить жінці про наближення часу надмірного збудження. Вона повина швидко звільнити пеніс і пальцями натискати на коронарне ребро протягом 3-4 с. Через 15-30 с жінка знову вставляє пеніс у піхву і продовжує фрикції.
“Давньокитайська техніка витискування.” В час надмірного збудження чоловік вказівним і середнім пальцями лівої руки протягом 3-4 с натискує на точку, розташовану між мощонкою і анусом. Натискування проводяться одночасно з глибоким вдихом.
Спосіб Кінснея-Семакіна. В період наближення еякуляції чоловік повинен якнайсильніше стиснути (напружити) сідниці і стегна, а також максимально скоротити усі статеві м’язи. Опанування даним методом триває близько місяця.
Вище зазначена даосистська концепція кохання і сексу істотно відрізняється від західноєвропейської. Проте у неї вагомі аргументи і вона заслуговує на увагу і більш глибоке вивчення.

 

Яндекс.Метрика >