...
Медична пляшка Rex говорить сама за себе PDF Печать E-mail

Медична пляшка Rex говорить сама за себе

Цей новий пристрій може врятувати життя. Буває таке, що людина не може прочитати назву ліків – у неї проблеми з зором. Або літній пацієнт не розуміє, що написано на ярлику. І трапляються фатальні помилки. Новий продукт повинен допомогти їх уникнути.
Ренді Олнет (Randy Allnatt) майже нічого не бачить із народження. У необхідності появи чогось покраще назв ліків, написаних на упакуванні, Олнет переконався на власному сумному досвіді. Після того, як потрапив у реанімацію, прийнявши не той препарат. Він вирішив допомогти мільйонам інших американців, що випробовують аналогічні труднощі, і почав діяти. У партнерстві з фармацевтом Ентоні Маріано (Anthony R, Mariano) Олнет заснував компанію MedivoxRx Technologies і протягом п'яти років розробляв і перевіряв кілька різних систем.
Зрештою,  фірма зупинилася на трьох технологіях. У серпні 2000 року досвідчені зразки було запропоновано випробувати пацієнтам медичного центру в Олбані, у якому працював Олнет. І 30 пацієнтів зупинили свій вибір на пляшці, що вголос говорить назву ліків, що містяться в ній, дозу, час прийому й так далі. Правда, спочатку пристрій був досить складним і малозрозумілим в експлуатації. Але у квітні 2004-го компанію MedivoxRx Technologies купив розроблювач програмного забезпечення Wizzard Software, що спеціалізується на розпізнаванні й синтезі мови.
Нові хазяї допомогли довести пляшку до розуму, і на початку грудня 2004 року пристрій вийшов на ринок – зустрічайте Rex-The Talking Bottle (10 дюймів висотою, 5 дюймів у діаметрі). Для того, щоб вона заговорила, не потрібні ніякі сканери — досить нажати одну-єдину кнопку. Зрозуміло, пухирець необхідно спочатку постачити відповідною інформацією. Робить це або фармацевт, або сам пацієнт.

 

Яндекс.Метрика >