...
Курсова роботу: Формування напрямків ринкової діяльності у господарстві PDF Печать E-mail

Курсова роботу: Формування напрямків ринкової діяльності у господарстві

 

ЗМІСТ

1. Формування напрямків ринкової діяльності у господарстві 2

1.1. Організаційно-економічна характеристика господарства 2

1.2. Стан організації виробництва і використання сільськогосподарської продукції 11

1.3 Стан організації матеріально-технічного забезпечення і

збуту в підприємстві 17

1.4. Визначення частки підприємства у формуванні ринку

сільськогосподарської продукції і послуг 24

2. Планування ринкової діяльності сільськогосподарського

підприємства 26

2.1. Планування стратегії підприємства та участі

підприємства у формуванні ринку сільськогосподарської продукції

і послуг 26

2.2 Планування матеріально-технічного забезпечення 30

2.3 Планування чисельного та професійного складу

працівників 35

2.4 Планування підготовки та підвищення кваліфікації

спеціалістів і працівників 39

ВИСНОВКИ 41

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 44

 

 

1. Формування напрямків ринкової діяльності у господарстві

1.1. Організаційно-економічна характеристика господарства

 

Товариство з обмеженою відповідальністю "Династія" - це підприємство, яке займається виробництвом і реалізацією сільськогосподарської продукції. Офіс підприємства знаходиться у м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області. Виробничі підрозділи підприємства розташовані в с. Вітківці Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Відстань до обласного центру м. Хмельницький 110км, а відстань до районного центру від с. Вітківці 40км. У 2008 році товариство орендувало 498га ріллі, чисельність працівників становила - 28 чоловік, 20 з яких працювало в галузі рослинництва, 8 у галузі тваринництва.

ТзОВ "Династія" займається вирощуванням зернових, цукрових буряків, овочів, виробництвом яловичини, свинини, молока, а також реалізацією іншої продукції, робіт і послуг, реалізацією товарів.

Кліматичні умови та рельєф місцевості на території ТзОВ „Династія" є типовим для умов лісостепу. Рельєф тут переважно рівнинний з окремими підвищеннями. Клімат - помірно теплий. Кількість опадів коливається від 450 до 700 мм. Тут поширені чорноземи та сірі опідзолені ґрунти.   *

Тобто, ґрунтово-кліматичні умови сприятливі для вирощування с.-г. культур. Тут, зокрема, найкращі умови для вирощування зернових культур, особливо озимої пшениці і кукурудзи і зернобобових - гороху і технічних - цукрових буряків, картоплі і ін.

Отже, ТзОВ „Династія" знаходиться у вигідному територіальному положенні, має сприятливі ґрунтово-кліматичні умови для вирощування сільськогосподарських культур, районованих в даній зоні і всі можливості для ефективного господарювання.

сільського господарства - це переважний розвиток однієї або кількох галузей у виробництві тваринної продукції в окремих господарствах, регіонах, областях. Розвиток цих галузей визначає напрямок господарства.

 

на виробництві окремих видів товарної продукції необхідна для розвитку економічної країни господарства, беруть безпосередньо участь у сільському поділі праці.

Для   визначення   спеціалізації   використаємо   таблицю    1.1.   Про   склад   і структуру товарної продукції ТзОВ "Династія"

 

 

Дану роботу можна придбати по замовленню. Замовлення приймаються по електронній адресі на головній сторінці!

 

Яндекс.Метрика >