...
ЗВІТ про проходження виробничої практики з первинного обліку зі спеціальності ”Облік і аудит” PDF Печать E-mail

ЗВІТ про проходження виробничої практики з первинного обліку зі спеціальності ”Облік і аудит”

В СГК ”Україна” Чемеровецького району Хмельницької областіДата    Зміст виконаної                     роботи    Зауваження студента по виконаній роботі    Відмітки керівника

23.05.11    В перший день перебування в господарстві, я ознайомився зі складом керівництва господарства, головним бухгалтером і економістом, зі своїм місцем роботи на час проходження практики.
Також сьогодні я дізнався про економічне становище господарства, з'ясував де знаходяться підрозділи по рослинництву і тваринництву.

30. 05.11    Сьогодні я ознайомився з фінансовим становищем за першу половину 2011р., деякі дані записав для складання звіту.Також зробив порівняння деяких показників економічної діяльності господарства за2009-2010рр., щоб дізнатися прибуткове чи збиткове господарство  було цього року.       

31. 05.11    В цей день разом з головним бухгалтером я оглянув  СГК ”Україна” та населений пункт с. Юрківці, яке входить в господарство. А саме в с.Юрківці заасфальтовані дороги, є автозаправна станція, будинок культури, школа та дитячий садок.       

01. 06.11    Сьогодні я, сидячи в конторі господарства, ознайомився з кадастровою книгою наявних в господарстві земель, стан цих земель на сучасному рівні і їх зміну в динаміці. Визначив забезпеченість господарства земельними ресурсами. На основі цього визначив та проаналізував показники економічної ефективності використання земель.        

06.06.11    Сьогодні я дізнався про перелік  культур, які вирощують в господарстві, визначив галузеву структуру та рівень спеціалізації досліджуваного господарства. Також продивився дані щодо основних видів вирощуваних в господарстві культур. Проаналізував структуру посівних площ і записав дані.       

07.06.11    В цей день я проглянув відомості по оплаті праці працівникам галузі рослинництва і записав дані у свою чисту відомість. Це в свою чергу допомогло мені визначити кількість відпрацьованих годин за кожний місяць.       

09.06.11    Сьогодні я побував на фермі, познайомилася з її робітниками, з основним технологічними процесами. Після цього я ознайомився з кількістю наявних в господарстві голів худоби і скільки їх вибуло за останній рік.        

13.0611    В цей день я ознайомився з різними документами по тваринництву, а саме: відомістю про рух тварин та птиці, відомість руху молока та іншими. Після чого я деякі дані записав в чисті форми документів.       

16.06.11    Сьогодні я був на фермі та допомагала зважувати ВРХ молодняку, після чого разом з зав. фермою заповняли відповідні документи і подавали ці дані головному бухгалтеру для подальшого обліку.       

22.06.11    Я сьогодні проаналізував використання робочого часу за місяцями, тобто визначив сезонність праці. Визначив затрати праці на обслуговування і кількість голів худоби на 1га с-г посіву.       

24.06.11    Сьогодні я вивчив і проаналізував існуючу в господарстві сівозміну вирощування с-г культур, а також систему внесення добрив. Існуюча система добрив в господарстві дає позитивні результати для хорошого урожаю культур.       

29.06.11    Я сьогодні я порівняв урожай с-г культур, які вирощуються в господарстві. З цього випливає, що господарство має зернову спеціалізацію. Урожайність цих культур досить непогана, майже вся продукція реалізується на користь держави.       

01.07.11    Сьогодні я ознайомився з наявністю основних фондів в господарстві. Ознайомився з методами зносу основних засобів та нарахування суми амортизації.       

09.07.11    В цей день я познайомився з вагарем, який розповіла та показала мені як заповняти різні документи при отримані зерна з поля, відомість руху зерна, документи при витраті насіння і посадкового матеріалу.       

10.07.11    Сьогодні я навчився проводити записи в карточки складського обліку по різних видах матеріалів с-г продукції, матеріалів, нафтопродуктів, запасних частин, інвентаря та інше.       

11.07.11    В цей день я був на зернотоку, де навчився складати документи по прийманню зерна від урожаю, на сортування та сушіння продукції, на відправку зерна для продажу, на складське зберігання.       

13.07.11    Сьогодні я вивчив первинні документи на оприбуткування на склади та видачу зі складів різних виробничих запасів,ознайомився з  книгою складського обліку.       

16.07.11    В цей завершальний день практики я пройшовся по всіх основних галузях господарства, подякував усім працівникам, які допомагали мені освоїти роботу і тимчасово влитися в трудовий колектив. Після чого я зайшов в контору і головний бухгалтер підписав всі мої документи і видав мені характеристику.       

 

Яндекс.Метрика >